محل تبلیغات شما

ساعت یک شب بود. برای قدم زدن بیرون رفته بودم. داشتم برمیگشتم. توی شیخ بهایی بودم. نشستم رو پله های یه فروشگاه تا سیگارمو روشن کنم
از دور دیدم یه دختر چادری از اونطرف خیابون توی پیاده-رو داره با عجله رد میشه. یه پراید ام سرعتشو کم کرده بود و داشت پا به پاش میرفت و یه چیزایی بش میگفت. صداشو نمیشنیدم.
حدس زدم باید شوهرش باشه. یا دوست پسرش. مثلن شاید حرفشون شده و قهر کرده پیاده شده و پسره ام داره اصرار میکنه که سوارش کنه و اینا.
روبروم که رسیدن دیدم این روند همچنان ادامه داره، در حالی که دختره نیگاشم نمیکرد و فقط داشت هر لحظه سرعت راه رفتنشو بیشتر میکرد.
یه مقدار جلوتر که رفتن دختر یهو برگشت. پرایده ام دنده عقب گرفت!
دختره فرار کرد رفت توی یه کوچه!
مشکوک شدم. حدس زدم باید مزاحمش شده باشه. پرایده ام پشت سرش گازشو گرفت رفت تو کوچه.
بلافاصله دختره بدو بدو از توی کوچه اومد بیرون. صداش کردم گفتم چیزی شده؟
منو که دید با تمام سرعتش دویید اومد پیشم. از قیافش معلوم بود خیلی ترسیده. ازش پرسیدم شوهرته؟ گفت نه میخواد بزور سوارم کنه. صداش خیلی میلرزید. خیلی ناراحت شدم
سیگارمو دادم دستش گفتم اینو نگه دار و حواست به کوله پشتیم باشه تا من بیام.
رفتم اونطرف خیابون. صداش کردم. بش گفتم شازده ماشین خودته؟ گفت فرمایش؟
گفتم این دختری که بش گیر دادی اهلش نیس. پلاکت رو برداشتم. ادم باش. وقتی میبینی طرف دلش نیست راهتو بکش و برو. این همسایمونه (الکی گفتم همسایمونه). اگه بفهمم یه بار دیگه حتا از کنارش رد شدی میام پیدات میکنم و پدرتو درمیارم. الانم گورتو گم کن تا عصبانی نشدم.
گفت عصبانی شی چیکار میکنی؟ یه سیلی خوابوندم تو گوشش
از این بچه سوسولا ام بود. دیده بود دختره ازش ترسیده، شیر شده بود. یکم چپ چپ نیگام کرد و رفت.
وقتی برگشتم پیش دختره دیدم دست و پاش داشت میلرزید. چشماشم پر اشک بود طفلی.
نشستیم رو پله ها. یکم آب و آبنبات همرام بود. دادم بش خورد. ده دیقه طول کشید تا لرزشش کم شد.
میترسید پرایده هنوز نرفته باشه. تا سر کوچه شون باش رفتم.
گفت از صبح تا شب توی یه فست فود کار میکنه. گفت بیشتر شبا اگه کسی باش نباشه موقع خونه رفتن مزاحمش میشن. میگفت کارشو دوست داره اما مجبوره یه شغل دیگه پیدا کنه که فقط روزا باشه.
دیشب من کار بدی نکرده بودم. اون داشت ازم تشکر میکرد. اما تمام مسیر رو من احساس شرمندگی میکردم.

اقای بداخلاق اخمو

یکم زنده باش. زندگی کن یکم

.....! عوضش امنیت داریم.

من2 - امـ.ـیر تتلــ.ــــو

یه ,توی ,رو ,دختره ,ام ,باشه ,اونطرف خیابون ,رو پله ,زدم باید ,شده و ,باشه تا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عشق صادقانه 2ND CAMERA FESTIVAL